Bodrum'un kalbinde yaşamı kutlamak için özel bir koy

TEKLİFLER

Celebrate Summer & Life

TEKLİFLER

Celebrate Summer & Life

Bodrum'da güneş hiç bu kadar iyi hissettirmemişti. Bu yaz için kahvaltı dahil mevcut en iyi fiyatımızdan indirim kazanın. Şartlar ve koşullar geçerlidir. Minimum geceleme şartı yoktur. Bu kampanya için sınırlı sayıda oda mevcuttur.

TEKLİFLER

Complimentary Villa Transfer

TEKLİFLER

Complimentary Villa Transfer

Gelişinizin burada olmak kadar stressiz olmasına yardımcı olalım! 4 Yatak Odalı Villalar, 5 Yatak Odalı Villalar veya Poseidon Villamızda h en az 3 gece kalın ve havaalanına ücretsiz gidiş-dönüş keyfini çıkarın. Hüküm ve Koşullar: www.mettsocialliving.com üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir. Önceden rezervasyon gereklidir.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon talepleriniz için lütfen +90 252 316 48 48 veya info@mettsocialliving.co numaralı telefondan bize ulaşın. +90 252 316 48 48 or info@mettsocialliving.com

TEKLİFLER

Summer doesn’t have to end!

TEKLİFLER

Summer doesn’t have to end!

Bodrum'un güzelliklerinden biri de yazınızın ağustos ayında bitmek zorunda olmaması! Eylül ve Ekim, güneşin tadını çıkarmak ve Ege Denizi'nde yüzmek için harika aylardır, Eylül veya Ekim aylarında METT'de konaklama rezervasyonu yaptığınızda kahvaltı dahil mevcut en iyi fiyatımızdan indirim kazanın.

METT BODRUM HAKKINDA

METT'in Büyüsü & Bodrum Hakkında

Bir zamanlar sadece birkaç bin kişilik şirin bir balıkçı köyü olarak bilinen Bodrum, son yarım yüzyılda bir rönesans yaşamış ve bu bir zamanlar sessiz olan bu yeri Türkiye'nin en popüler tatil noktalarından birine dönüştürmüştür. İster masmavi Ege Denizi'nin kıyısında rahat bir tatil, ister antik dünyanın 7 harikasından biri olarak bilinen Halikarnas'ı ziyaret edin.

Odalar & Villalar

Olağanüstü konfor

YEME-İÇME

Folie

Modern ve trend bir yaklaşımla İtalyan klasikleri

Isola

Modern ve trend bir yaklaşımla İtalyan klasikleri

Lipsum

Fusce ut metus dapibus efficitur ante ut

Güzellik, alışıldığında canlı ve ilginç hale gelir.

Monica Bellucci

Spa & Dinlenme

MOI Spa

Heyecan ve rahatlamayı dengelemeden bir tatil deneyimi tamamlanmış sayılmaz. MOI Spa, yetenekli terapistlerimizin, kişisel tercihlerinize bağlı olarak zihninizi ve bedeninizi yatıştırmak, şımartmak, stres atmak ve canlandırmak için tasarlanmış en iyi kaplıca tedavisini seçmenize yardımcı olacağı 850 m2 kapalı alana yayılmıştır.

Gulet

Açık denizde özel Guletinizde rahatlayın

24 metrelik güzel guletimiz Atalante'de Akdeniz'i hissedin. Kendinizi en rahat hissedeceğiniz kaptan ve mürettebattan oluşan Atalante, 4 kabin alanı ile 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. İki misafir kamarasında çift kişilik yatak, ilave iki kamarada da ikiz veya çift kişilik yatak bulunur, tüm kamaralar süit içi olanaklarla donatılmıştır. Atalante ayrıca Jet ski, su kayağı, paddleboard, wakeboard, iki kano, şnorkelli yüzme ve balık tutma ekipmanları da dahil olmak üzere her türlü eğlence için ekipman sağlamaktadır.