Bodrum'un kalbinde yaşamı kutlamak için özel bir koy

TEKLİFLER

Bodrum'da Yaz Başkadır!

TEKLİFLER

Bodrum'da Yaz Başkadır!

Nereye giderseniz gidin, keşfedilecek tatlar, ilham verecek sesler ve görülecek yerler vardır. Bodrum Yarımadası'nın en yeni yaşam alanı ve yemek mekanı olan güzel METT Bodrum'da hak ettiğiniz rahat günleriniz için konaklamanızı erkenden ayırtın.

TEKLİFLER

Ücretsiz Villa Transferi

TEKLİFLER

Ücretsiz Villa Transferi

Gelişinizin burada olmak kadar stressiz olmasına yardımcı olalım! 4 Yatak Odalı Villalar, 5 Yatak Odalı Villalar veya Poseidon Villamızda en az 3 gece kalın ve havaalanına ücretsiz gidiş-dönüş keyfini çıkarın. Hüküm ve Koşullar: www.mettsocialliving.com üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir. Önceden rezervasyon gereklidir.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon talepleriniz için lütfen +90 252 316 48 48 veya info@mettsocialliving.com numaralı telefondan bize ulaşın. +90 252 316 48 48 or info@mettsocialliving.com

METT BODRUM HAKKINDA

METT'in Büyüsü & Bodrum Hakkında

Bir zamanlar sadece birkaç bin kişilik şirin bir balıkçı köyü olarak bilinen Bodrum, son yarım yüzyılda bir rönesans yaşamış ve bu bir zamanlar sessiz olan bu yeri Türkiye'nin en popüler tatil noktalarından birine dönüştürmüştür. İster masmavi Ege Denizi'nin kıyısında rahat bir tatil, ister antik dünyanın 7 harikasından biri olarak bilinen Halikarnas'ı ziyaret edin.

Odalar & Villalar

Olağanüstü konfor

YEME-İÇME

Folie

Modern ve trend bir yaklaşımla İtalyan klasikleri.

Isola

Modern ve trend bir yaklaşımla İtalyan klasikleri.

Lipsum

Fusce ut metus dapibus efficitur ante ut

Güzellik, alışıldığında canlı ve ilginç hale gelir.

Monica Bellucci

Spa & Dinlenme

MOI Spa

Heyecan ve rahatlamayı dengelemeden bir tatil deneyimi tamamlanmış sayılmaz. MOI Spa, yetenekli terapistlerimizin, kişisel tercihlerinize bağlı olarak zihninizi ve bedeninizi yatıştırmak, şımartmak, stres atmak ve canlandırmak için tasarlanmış en iyi kaplıca tedavisini seçmenize yardımcı olacağı 850 m2 kapalı alana yayılmıştır.

Gulet

Açık denizde özel Guletinizde rahatlayın

24 metrelik güzel guletimiz Atalante'de Akdeniz'i hissedin. Kendinizi en rahat hissedeceğiniz kaptan ve mürettebattan oluşan Atalante, 4 kabin alanı ile 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. İki misafir kamarasında çift kişilik yatak, ilave iki kamarada da ikiz veya çift kişilik yatak bulunur, tüm kamaralar süit içi olanaklarla donatılmıştır. Atalante ayrıca Jet ski, su kayağı, paddleboard, wakeboard, iki kano, şnorkelli yüzme ve balık tutma ekipmanları da dahil olmak üzere her türlü eğlence için ekipman sağlamaktadır.