MOI Spa

Rahatlamanız için bir özel alan

A holiday experience is not complete without balancing thrill and relaxation. MOI Spa is spread across 850 sqm of indoor area where our skilled therapists will help you choose the best spa treatment designed to soothe, pamper, de-stress, and invigorate the mind and body dependent on your personal preferences. Taking the time for a Turkish bath is a must while visiting Turkey and METT Hotel & Beach Resort Bodrum offers both mixed and female only areas with the addition of private rooms for the perfect experience. A salt room, steam room, sauna are also available to you.

MOI Spa

Her MOI Spa tedavisi, kişiselleştirilmiş bir deneyimi en üst düzeyde lüksle sentezlemek için tasarlanmıştır. Her tedavi, doğal bileşenlerin kalitesine, saflığına ve bütünlüğüne bağlı özel ve doğal ürünler kullanır. Bilimsel olarak gelişmiş cilt bakımımız, bitkisel ve bitki özleri, botanik esansiyel yağlar ve deniz aktif maddeleri bakımından doğal olarak zengindir ve terapinizin etkili sonuçlarla olağanüstü tedaviler sunmasını sağlayacaktır.

Türk Hamamı

Kökleri geleneğe dayanan türk hamamı, geçmişi Roma ve Bizans dönemlerine kadar uzanan ve esasen diğer insanlarla paylaşılabilen bir buhar banyosu deneyimi olan bir Ortadoğu refah uygulamasıdır. Genellikle besleyici çamurlar gibi temizleme ritüelleri ve arada ürünleri durulamak için duşlarla peeling ile birleştirilir. Hamam, cildi toksinlerden arındıran, kasları gevşeten ve genellikle gevşemenize yardımcı olan bir temizlik deneyimidir. Yoğun bir haftanın sonunda mükemmel olabilir, ancak aynı zamanda gözenekleri açarak ve kasları ısıtarak cildi ve vücudu masaj gibi diğer spa uygulamalarından en iyi şekilde yararlanmaya hazırlamak için harika bir yoldur.

Tuz Odası

Haloterapinin sakinleştirici ve detoksifiye edici etkileri bağışıklık, sinir ve lenfatik sistemleri destekleyebilir. Ek faydalar, azaltılmış stres ve baş ağrıları, artan enerji ve daha iyi uyku düzenleridir. Tuz iyonları havayı temizler ve akciğer kapasitesini artırabilir ve yetişkinler, çocuklar ve sporcular için fiziksel rahatsızlıkları azaltabilir. Vücudun sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için tedaviler önerilir. Haloterapi ile cilt koşulları da iyileştirilebilir. Tuzlu havayı solumak, sağlıklı yaşam rutininize eklemek için canlandırıcı bir ritüeldir. Doğal detoksifikasyonu deneyimleyin ve daha kolay nefes alıp almadığınızı kendiniz görün.

Praesent feugiat et est eget

Nullam congue ultricies orci, nec sollicitudin ligula posuere vitae. Suspendisse vitae tortor eu metus dignissim vestibulum quis in urna. Morbi at metus ac eros tincidunt egestas ut ac nulla. Cras pellentesque molestie turpis et ultricies. Nunc fringilla convallis purus, accumsan hendrerit justo dignissim ut. Aliquam sit amet lectus diam. Nullam a sodales neque. Nam a ante eu lorem mollis pellentesque.